KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13062364
nr 1306 2364
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1975,50x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:39:34
10/2 20:08:36
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger